Русская версия Украинская версия
+3 8(044) 451-89-94
Головна / Завод

Завод

logo_zarya

ТОВ НВП «Зоря» сучасне підприємство, що динамічно розвивається, славна історія якого своїми коренями йде в 1916 рік, коли було почато будівництво Південного заводу вибухових речовин з відділеннями тротиловим, ксилиловым і азотної кислоти. Перша продукція була випущена в 1917 році. З часом Рубежанский казенний хімічний завод «Зоря» став одним з найбільших підприємств-виробників вибухових речовин оборонного комплексу країни .

З проголошенням незалежності України заводу вдалося вистояти, зайняти гідне місце у ряді провідних вітчизняних підприємств, переклавши свої виробництва на випуск цивільної продукції. Визначальним критерієм діяльності підприємства стала якість: якість роботи і якість продукції. Підтвердження тому - присудження заводу призу «Золота Європа за якість» (Францію, 1996 р.), призу нового тисячоліття «За технологію і якість» (Швейцарія, 2000 р.), занесення в «Золоту Книгу української еліти» (Київ, 2001 р.).А в 2002 році завод став лауреатом загальнонаціонального конкурсу «Вища проба» за випуск високоякісної конкурентоздатної продукції. У цій же номінації підприємство нагороджене медаллю «Мальтійський хрест» (Мальта, 2002г.). У 2005 році завод отримав Міжнародну нагороду «Європейська якість». Диплом і пам'ятний знак «Лідер промисловості і підприємництва Украины-2006» прийшов на ім'я директора Олексія Башкира. Тоді ж РКХЗ «Зоря» стає членом Міжнародного клубу торгових лідерів. У березні 2004 року за результатами роботи колективу із створення і впровадження Системи управління якістю відповідно до вимог Міжнародних стандартів ISO 9001:2000 РКХЗ «Зоря» вручений сертифікат якості. У 2007 році до нього додалися сертифікати, що підтверджують створення на підприємстві системи управління безпекою праці і охороною здоров'я і системи екологічного управління.

zavod_vidzarya_zavod

zarya_zavod  Сьогодні історія підприємства триває під ім'ям ТОВ НВП «Зоря». В процесі цілеспрямованої реалізації програми довгострокового економічного зростання на підприємстві за останні роки створений цілий ряд високотехнологічних конкурентоздатних виробництв. А поєднання високої якості з інноваційними технологіями дозволяє «Зорі» залишатися активним гравцем на українському ринку хімічних продуктів. 

zarya_zavod